• |
ide | kryesore

Shpërndante kanabis në një lagje të Lezhës, arrestohet 40-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Gjatë kontrollit të ushtruar në makinën që drejtohej nga Zefi në bagazh, u gjetën doza kanabisi gati për shitje, të cilat u sekuestruan së bashku me automjetin.  Në përfundim të veprimeve, në flagrancë u arrestua 40-vjeçari banues në Ungrej, Lezhë.


Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lezhë, për veprën penale  “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu