• |
ide | kryesore

Ceno Klosi emërohet drejtori i ri i Tatimeve

-Instant, Lajme, Të fundit

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Me vendim të Këshillit të Ministrave, Klosit i është besuar drejtimi i institucionit të Tatimeve. Klosi ka mbajtur më herët pozicionin e drejtorit të Agjencia Kombëtare e Ujësjellës Kanalizimeve.


Emërimi i tij në krye të Tatimeve erdhi pasi Delina Ibrahimaj u bë pjesë e kabinetit qeverisës, si ministre e Financave dhe Ekonomisë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu