• |
ide | kryesore

Policia sqaron sherrin pranë shkollës “Fan Noli”: Dy të plagosur me thikë në spital

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që u regjistrua sot pranë shkollës ‘Fan Noli’, ku një person mbeti i plagosur.


Lexo më tej:  Plagosje me thikë para shkollës “Fan Noli” në Tiranë 


Ngjarja ndodhi rreth orës 13:35, në rrugën “Qemal Stafa”. Burime zyrtare bënë me dije se dyshohet se për shkak të bllokimit të rrugës, një shtetas ende i paidentifikuar që qarkullonte me një automjet ka goditur dyshohet me mjet prerës shtetasit A. V, 37 vjeç dhe V. V, 42 vjeç (drejtues mjeti të furgonit te shkollës) të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve, identifikimin dhe kapjen e autorit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.