• |
ide | kryesore

I dyshuar si autor i një plagosjeje me armë, arrestohet 27-vjeçari në Shkodër

-Instant, Lajme, Të fundit

Të riut, Gjykata e Shkallës së Parë Shkodër i ka caktuar më 23 mars të këtij viti masën e sigurimit personal në mungesë  “Arrest në burg” për veprat penale “Vrasja me paramendim” e mbetur në tentativë dhe “Armëmbajtja pa leje”.


Dyshohet se 27-vjeçari është autor i plagosjes së M.F., më 21 mars në lagjen “Mark Lula”, Shkodër.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu