• |
ide | kryesore

FOTO/ Plas gallata në internet me rrugën e re të Bulqizës

-Instant, Arkiva, Pikante

Fotografitë e një “rruge” të pazakontë të sapondërtuar dhe të inauguruar nga kryetari i Bashkisë së Bulqizës Lefter Alla janë bërë virale në internet.


Është e qartë se kjo nuk është një rrugë e vërtetë, por një shpikje alla shqiptare.


Kryebashiaku Lefter Alla e ka “reklamuar” rrugën edhe në Facebook, por më pas i hoqi me shpejtësi komentet negative. ©LAPSI.al

May be an image of 5 people, road and text


1 Comment

  1. Keta “shkrimtaret” e internetit, sikur ne vend te gomarlliqeve, te kishin dgene dicka , do kishin ndihmuar fshatin jo per karagjozlliqe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.