• |
ide | kryesore

Aksident në bulevardin “Zhan D’ark”, automjeti përplas motorçikletën

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, pranë bulevardit “Zhan D’ark”. Mësohet se një automjet tip ‘Ford’ka përplasur një motorçikletë dhe për rrjedhojë drejtuesi i dyrrotakut është plagosur.


I plagosuri është tanimë në kujdesin mjekësor, në gjendje të mirë shëndetsore. Ndërkohë forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë rrethanat e aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu