• |
ide | kryesore

2 Comments

  1. Shqiponja eshte dykrenare more bothcpuar jo me dy koka. Flet me percmim per shqiponjen sikur po flet per koke bagetish, aq urrejtje ke per dialektin gege saqe thu shqiponja me dy koka dhe jo me dy krena. Phuuu rrace e keqe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.