• |
ide | kryesore

Video/ Basha filmohet pas takimit në Durrës, të paktë demokratët që e përcjellin

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Lulzim Basha është filmuar në Durrës pasi ka dalë nga një takim me deputetin Ferdinand Xhaferaj dhe mbështetës të tjerë të linjës së tij në PD. Takimi nuk ishte i hapur për mediat, megjithatë mbështetës të Foltores kanë nxituar të bëjnë krahasimin mes brohorimave dhe daulleve që presin Berishën dhe diskrecionin me të cilin përcillet Basha.


Në fakt, nga çfarë duket në video, gjasat janë që Basha të ketë shkuar për një kafe në Durrës. Video më poshtë:


4 Comments

  1. Pamja ” Natyre e qetë ” !! – Edhe qeni e ndjek kalin e karroces, me idenë, se së shpejti do të ngordh, dhe t”ja shkyej një copë. – Njeri në ketë skenë të trishtë, me duar në xhepa, e ka merak shefin, dhe kur hypen në makinë, ! – Mendon ta shtyj per bythësh, dhe sillet verdallë, se edhe rrethi i 6-të të pranishmeve nuk ja var. – Gjynah sot e paska lenë kollaren varë, tek pompat e karburantit. – Me dhimbje ! – Politika eshe si shahu ” Shumë e dinë, e pak e lozin “

  2. Ky ka marre fund me kohe por bene sikur nuk e kupton . Tani ka filluar te lehi por nuk tremb as edhe zogjt.

  3. Gjatë këtij takimi, Enver Hoxha e ka përgëzuar personalisht Sali Berishën, për ndihmën që i ka dhënë Lilianës si anëtar i Bordit të revistës “Shkenca dhe Jeta”.

    Mendohet se ka qenë pikërisht ky takim, të cilit Nexhmije Hoxha i referohet për deklaratën e saj të famshme, se pas takimit me Enver Hoxhën, Sali Berisha nuk lau për dy javë rresht dorën, që mos t’i ikte era e Enverit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.