• |
ide | kryesore

19-vjeçari dhunon seksualisht 13-vjeçaren, procedohet edhe nëna e të miturës që e dhunonte

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në kryeqytet. Uniformat blu bëjnë me dije se një 19-vjeçar është arrestuar pasi ka abuzuar seksualisht me një 13-vjeçare. Ngjarja e rëndë dyshohet se është shënuar përpara një muaji. Së bashku me 19-vjeçarin është proceduar edhe nëna e 13-vjeçares pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.


“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë ndalimin e shtetasit E. D., 19 vjeç, pasi dyshohet se para një muaji, ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur 13 vjeçe. Gjithashtu u procedua penalisht nëna e 13-vjeçares, shtetasja R. S., 42 vjeçe, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj”, thuhet në njoftimin e policisë.


Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

3 Comments

  1. Ata vetem njerez nuk jane, se po te ishin te tille nuk vinin si hajdute dhe kriminele per te vjedhur pronat e te tjereve.
    Ayre u beri thrrje per te pushtuar zonat ku jane vendosur Saliu qe si mjeshter i poshtersive dhe ndyresive eshte i pashembullt ne univers pikerisht kur kuptoi se nuk do e kishte te gjate qendrimin ne pushtet per ti pasur subjekt elektoral ashtu sikurse jane jane edhe sot.
    Pra ti mund te jesh o bandit si ata, o idiot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu