• |
ide | kryesore

Probleme me energjinë elektrike në Pogradec, Mokra zhytet në errësirë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Rikthehen problemet me energjinë elektrike në Mokër të Pogradecit dhe shkak është bërë një defekt në stacionin e Gurit të Kuq.

Sipas gazetares Lorena Kodra, Mokra ka më shumë se një orë pa drita ndërsa nuk dihet ende se kur do të rregullohet ky defekt nderkohë grupet e punës së Oshee thonë se ndodhen në terren për të zgjidhur problemin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu