• |
ide | kryesore

Zbulohet një shtëpi bari në Shkodër (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksion i policisë së Shkodrës u finalizua këtë të premte më goditjen e një banesë e cila ishte kthyer në një vend të kultivimit të lëndëve narkotike. Në foton e siguruar nga Ora News shikohet se bimët duket në fazën përfundimtare. Po ashtu edhe mjetet e përdorura sipas burimeve janë importuar nga jashtë vendit. Sipas informacioneve në këtë banesë janë sekuestruar rreth 200 bime lëndë narkotikë. Po ashtu në pranga ka përfunduar dhe personi qe i dispononte shtëpinë e Barit. Ky është rasti i dytë në Shkodrës ku policia ka arritur të lokalizojë të tilla abetë të cilët personat i përdorin për të kultivuar lëndët narkotike./ Ora newsLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu