• |
ide | kryesore

Tërheqja pas mandatit të tretë? Rama: Nuk do të bëhem mbret, nesër mund të mos e kem këtë forcë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Teksa komentonte situatën në Partinë Demokratike, kryeministri Edi Rama u duk sikur tha se do të tërhiqej nga politika pas mandatit të tretë.

Pasi tha “Nuk do të bëhem mbret”, Rama shtoi se viti 2030 erdhi. Me këtë nënkuptoi se mund të jetë në garë dhe për mandatin e katërt.


E vetmja arsye përse do të tërhiqet do të jetë nëse nuk do të ketë pasionin dhe bindjen që ka sot.

“Nesër mund të ndodhë që nuk e ndjej këtë forcë e them deri këtu isha. Nuk më intereson kjo, por mosbërja horr e këtij vendi. E bënë horr Shqipërinë po të them”, tha Rama.

19 Comments

 1. Kjo eshte kolera me shkaterrimtare qe kane pare ato brigje te adruatikut.
  Ishte kurvi me birone e monstrave te kuq shume barbar.
  Por niveli i felliqesise se ketije narkokapos skizofren eshte i pa- arritshem per te Zi.
  Ai te pakten kurvi i torturoi te gjithe nga vermoshi ne konospol….
  Por i detyroi te rrinin aty me pahir.
  Kurse ky vemja i deboi krejt rrugeve te botes….
  Vetem pleqte dhe kurvat patronaziste kane mbeture aty.
  Ptuuuu felliqesira.

  1. Te qifte maloku ate baxhellen fushoke, qe e ka zhaben e lekures gjithe pucra nga pickimi i mushkonjave.Moterqier qe fshihesh pas fustanit te mamit.Mami te lutem mi jep ca leka te blej nje akullore.ahahahahah bythqier pthuuuuu fucking cunt. Piece of shit, u fucking gay.Hajde mi lepij bolet o pederast

    1. Po dhe une po beja shaka.po e provokoja.A ma ha karin dhe ti.Oh me fal se pa dashje e shkruajta.Ju fushoket e keni ne gen provokimin apo bythqierjen me metoda bolshevikesh.E perdorni gojen sikur po beni blu job

 2. Epshten kishte biliona dhe ky I ka ,miq presidente Princa dhe ky I ka ,gra nga te gjitha llojet dhe ky I ka, ne fund kerkoi nga shkenca te kishte me shume te kllonuar si ai e te tjera. Dhe ne fund vari veten se asnje nga keto nuk ja vari as Delina e tij Kaq per sot

 3. do vije dita do te nxjerrim zvarre nga zyrat si Gadaf dhe diktator, si vemje dhe kryemashtrues, si kriminel dhe pengs i kombit. Si vemjet e tjera Veliaj dhe Fuga ti do shkosh te landfilldi i Tiranes o kriminel

 4. Hahahaahaah. Demagog i dehur nga pushteti.
  Dje ne OPEN la qene vertet rende, dhe pse kish zgjedhur te kish perballe Denis Dynjane, medioker mje cop idiot.

 5. Ju Rozalinjt jeni te tere familje e degjeneruar historikisht, jepni gjith femrat me te bukura per tu shkerdhyer 🤮vetem e vetem karriket mos i dorzoni.👃🤭😂🤮💩🙈

 6. Me super mashtruesin meruni. Edhe sikur ai te doje te iki nuk e le Soros dhe sherbimet e huaja qe e kontrollojne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu