• |
ide | kryesore

Rama Tabakut për Berishën: Legjendarit i keni kthyer kurrizin se jeni me Amerikën. Trump ishte me Putinin, e patë?

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Vijon dëshmia e Edi Ramës në Komisionin Hetimor për Inceneratorët. Gjatë debatit me kryetaren Jorida Tabaku, ai ka bërë ironi edhe me përjashtimin e Sali Berishës nga Partia Demokratike.


“Legjendarit i keni kthyer kurrizin se jeni me Amerikën. Trump ishte me Putinin, e patë?”, iu drejtua Rama-Tabakut.


Debati nisi teksa kryetarja e komisionit përpiqej të vinte në vështirësi Ramën për faktin që ish-ministri Lefter Koka është tashmë prapa hekurave për aferën e inceneratorëve. ©LAPSI.al


9 Comments

 1. ouuuuu trump me putinin??

  ka 2 jave qe dolen gjithe pergjimet e klintones o i gjati ine

  mese e qarte se kush e sajoi ate histori

  heeeee, edepsez eshte, e leshon, kush ta haje ta haje

 2. Putini nuk guxoi te bente nje hap kur Trump ishte president o piktor truthare. Putini e mori krimene ne 2014 kur Biden ishte zv. President hyri ne Ukraine ne 2022 kur Biden eshte president. Kur te degjeneruarit jane ne pushtet diktatoret e ekstremistet ngrihen. Isis lulezoi ne epoken Biden/Obama.

  1. Po ik o trap truthare. Leje degjenerimin se nuk ka ardhe puna ta flasesh ti. Ik e shif shpine tate..Putin eshte armiku i shqipetareve dhe trump po ashtu..per te tjerat me filma me spiune ka tv plot

 3. Ajo dihet qarte.Kristaqi i Edit,ka qene me Ahmet Zogun,por Mero Baze,akoma nuk e ka botuar dokumentin (sic e botoi gjygjin e Edit,me Kristaqin),qe verteton kete aresye.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.