• |
ide | kryesore

VIDEO&FOTO/ Një tjetër pallat i bombarduar nga forcat ruse në një qytet të Ukrainës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Pallati është në qytetin Bucha të Ukrainës dhe sipas dëshmive në rrjetet sociale është bombarduar gjatë natës së kaluar nga predhat ruse. Në fotot dhe videot më poshtë duken ballkonet e shkatërruar dhe xhamat e thyer të dritareve. Nuk dihet nëse ka të plagosur.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *