• |
ide | kryesore

Nis protesta kundër rritjes së çmimeve, disa qindra para kryeministrisë (FOTOT)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Qytetarët janë mbledhur sërish në protestë kundër rritjes së çmimeve. Kjo është dita e gjashtë e tubimit të qytetarëve.


Dhjetra qytetarë, më së shumti të rinj me pankarta në duar u mblodhën para zyrës së Kryeministrit Rama dhe sot pritet të bëjnë publike dhe disa kërkesa të tyre të përmbledhura në disa pika.


Të dielën qytetarët u mblodhën sërish dhe paralajmëruan se nuk do të ndalen deri në plotësimin e kërkesave të tyre.


2 Comments

  1. me arlind qorrin hmm

    po vijen verdalle hafijet e rames, te shohim kur do u aheqe rama prizen, arlindit, adritaik lapajt etj etj ripjellsa patronazhista

  2. Me shume njerez kishte paradite ne bulevard, xhiro njerezia per diten e veres, kohe e mire diell, pastaj neper restorante dreke per qejf ohoho

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *