• |
ide | kryesore

Aktorja e njohur, kërkesë publike për pjesëmarrjen e presidentit ukrainas në ‘Oscars 2022’

-Instant, Paparazzi, SliderAktorja e njohur, Amy Schumer ka folur  së fundmi për pjesëmarrjen e saj në ‘Oscars 2022′.

Gjatë një paraqitjeje të ardhshme në The Drew Barrymore Show, aktorja e Life & Beth zbuloi se ajo ka bërë kërkesë që presidenti ukrainas Volodymyr Zelenskyy të ishte pjesëmarrës.

“Doja të gjeja një mënyrë që Zelenskyy të merrte pjesë përmes satelitit ose një kasete vetëm sepse ka kaq shumë njerëz në Oscar”, tha Schumer. “Unë nuk kam frikë të shkoj atje, por nuk jam unë që prodhoj Oscar.”Ajo u shpreh  gjithashtu, për ET Canada, “Unë mendoj se ka padyshim presion që të shtiremi sikur nuk ka ndodhur asgjë.’Ky është një pushim, le të harrojmë njerëzit . thjesht duam ta kemi këtë natë’, por në të njëjtën kohë, ‘ kaq shumë sy dhe veshë në këtë shfaqje.’ Aktorja do të prezantojë bashkë me Regina Hall dhe Wanda Sykes. Çmimet Oscar do të transmetohen të dielën, më 27 mars, në ABC./Lapsi.al

 

 1 Comment

  1. Kur do ta mbaroje rolin ky njeri me bluze, çifuti qe po shfaros popullin ukrainas! Juda i pabese! Kush e vuri ne krye te Ukraines i ka hesapet me Zotin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *