• |
ide | kryesore

Qëllohet me armë zjarri 35-vjeçari në Kombinat, autori në kërkim

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Shëngjin, vràsje, eliminimin, armë, Mat, trupi

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar ditën e sotme në Kombinat, Tiranë.


Policia bën me dije se 35-vjeçari Endrit Ismailaj, pas një konflikti është qëlluar me armë nga Emra Korteshin, 28-vjeç.


Ngjarja mësohet se ka ndodhur për motive të dobëta. Ndërkohë autoritet njoftojnë se autori është në kërkim dhe se po punohet për kapjen e tij.

Njoftimi: 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 6 kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetasit E. K., 28 vjeç, banues në Kombinat, i cili pas një konflikti për motive të dobëta, në Kombinat, dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të shtetasit E. I., 35 vjeç.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *