• |
ide | kryesore

Elisa Spiropali në pozicion presidencial

-Instant, Arkiva, Pikante

Pas fotos së sikletshme që qarkulloi nga Kongresi i Partisë Socialiste, kur iu desh të duronte në krah të saj një “shtriqje” të Taulant Ballës, Elisa Spiropali ka ndryshuar pozicion. Në një foto në Instagram ajo shfaqet krejt ndryshe. Me posturën drejt. Buzëqeshje ceremoniale. Dhe duart e vendosura në model protokollar.

Një qëndrim krejt presidencial mund të konsiderohet ai i Elisa Spiropalit, në këto ditë kur flitet gjithandej për një emër të ri në krye të shtetit. Kush do ta ketë atë fat? Deri tani dihet vetëm gjinia e presidentes së re. Ajo do të jetë një femër. Kaq ka mjaftuar që shumë bashkëpuntore pranë Ramës të marrin pozicione presidenciale këto ditë.


4 Comments

  1. Ehhh mij elise si vemje u zvarrite dhe ja arrite te ecje drejt shpates se skenderbeut tend.
    Edhe pse tallin karin me ty ti prap rri si buf. Rrace e ndyre nje thundrak

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu