• |
ide | kryesore

Zhduket 35-vjeçari në Tiranë, gruaja kërkon ndihmë në polici

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 36 vjeçare këtë të martë ka denoncuar në polici humbjen e kontakteve me bashkëshortin e saj. Sipas policisë 35 vjeçari prej ditës së djeshme ka humbur kontaktet me familjarët. Ndërkohë uniformat blu po vijojnë punën për gjetjen e tij.


‘Më datë 18.04.2022, shtetasja E. A., 36 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, bashkëshorti i saj, shtetasi 35 vjeç. Punohet për gjetjen e tij”, thuhet në njoftimin e policisë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.