• |
ide | kryesore

Aleksia Peleshi tregon ku gaboi me Romeo Veshajn

-Instant, PaparazziNdërsa Romeo konfirmoi pak ditë më parë se është ndarë nga vajza e Niko Peleshit, Aleksia, kjo e fundit ka dhënë një intervistë për emisionin e Rudina Magjistarit. Ajo është shprehur se është nxituar duke e bërë publike lidhjen e tyre por nga ana tjetër, është ndjerë e sigurt pasi marrëdhënia kishte arritur disa pika kyçe.

E pyetur nëse janë ndarë me mirëkuptim, Aleksia tha: “Jo le të themi thjesht që njerëzit ndryshojnë dhe ndjenjat po ashtu.” Aleksia shtoi mes të tjerash se madje kishin planifikuar dhe martesën. Aleksia tha: “Po. Bënim plane për martesë në të ardhmen e afërt, më prezantonte si të fejuarën.

Ka takuar familjen time dhe këto ishin gjërat që më shtynin të kisha siguri dhe të mendoja që unë me këtë njeri i kam gjërat e finalizuara. Sa herë kam pasur probleme apo krisje kam menduar që janë gjëra që çdo çift i kalon. Ama, jam nxituar në këtë konkluzion sepse në fund të fundit unë jam vetëm 20 vjeç. Nuk mund të pretendoj që partneri i parë që kam në jetë do të jetë i fundit, do jetë ideali, shumë larg asaj gjëje, kështu që s’funksionoi, s’funksionoi. Kaq.“, tha ajo.3 Comments

  1. Je yll dhe e zgjuar, me pelqen jashtezakonisht shume. Mos u merzit, ne jete ka njerez qe rrine vetem sepse nuk kane fatin t’i afrohen njeriut qe duan .. dikush e ka kete fat por nuk di ta vleresoje, kjo eshte jeta! Zoteri lind, dhe qelbesire po ashtu ..

  2. Ti e para vdisje per romeon eshte nje gje qe dihet sa e permendje ti as nena e vet qe e ka bere nuk fliste per romeon ty ne fakt pervec romeos te pelqente pak te ishe pjese e showbizit fama vemendja le ti pranojme ca gjera normale sdo te ecte me romeon ti je e ikur o vajze pi hashash gjithe diten kujton ti se ste njohin shqiperia eshte e vogel njihen njerezit ti edhe ne gjimanz kete pune kishe lidheshe ndaheshe pastaj nga inati i ishit te gjimnazit u lidhe me romeon po ste doli mire se u ndave edhe me te te mbajti sa te mbajti romeo kaloi kohen me ty edhe te la se vajze per nje nate je ti se me shume sbesoi se te shef ndonje🤣😂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *