• |
ide | kryesore

Arrestohet ish futbollisti i Skënderbeut, dyshohet për trafik njerëzish

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sulmuesi i Prishtinës, Oto Xhon, është arrestuar nga policia kosovare pasi dyshohet për trafikim njerëzish.

Sipas deklaratës së policisë, nigeriani është arrestuar dhe pas marrjes në pyetjeve është dërguar në paraburgim.


Oto Xhon ka luajtur gjithashtu dhe për Skënderbeun në sezonet 2018-19 dhe 2019-20.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.