• |
ide | kryesore

Sherr masiv mes tifozëve holandezë dhe policisë shqiptare

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një përplasje masive është raportuar pak çaste më parë në rrugën Mustafa Matohiti.

Rreth 200 tifozë të Feynoord janë përplasur me forcat e policisë.


Tifozët kanë përdorur gurë dhe sende të forta.

Policia ka ndërhyrë për të ndalur një përplasje me tifozët e Romës që ndodhen pranë stadiumit Air Albania. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. Gazin e ruajme qe tja hedhim me shumic shqiptareve qe ti perzeme ti nisim per hollande. Nuk guxojne me hollandezet se eshte “shkelje e te drejtave te byyhqimave”
    dhe na inatosen gjith lgbtte e ambasadave dhe pastaj na vene fletrrufe ne keshillin e europes dhe na “digjet endrra” europjane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.