• |
ide | kryesore

E futën me dhunë në makinë, komshiu i shpëton jetën 34-vjeçares

-Instant, Lajme, Të fundit

3 burra të moshës 40, 44 dhe 47 vjeç dhe një grua 45-vjeçare janë arrestuar nga policia qipriote pasi kanë tentuar të rrëmbejnë një 34-vjeçare mbrëmjen e djeshme.

Për fat të mirë gruaja shpëtoi falë ndihmës së një fqinji, i cili dëgjoi britmat e 34-vjeçares për ndihmë.


Fqinji arriti ta nxjerrë gruan nga makina e rrëmbyesve dhe të njoftojë policinë. Pas telefonatës policia mbërriti në kohë, ku u bë i mundur arrestimi i katër rrëmbyesve.

2 Comments

  1. Komshiu,po-e-po,por edhe policia,qe paska ardhur menjehere.Te ishte ne Shqiperi,policia,do te mbrrinte,mbasi rrembyesit,do ishin zhdukur,ne drejtime “te paditura”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.