• |
ide | kryesore

E rëndë në Tiranë/ Mbyten dy fëmijë në liqenin e Prushit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në periferi të Tiranës këtë pasdite. Mësohet se në liqenin e Prushit janë mbytur dy të mitur 11 dhe 13 vjeç në rrethana të paqarta.

Polumbarët e RENEA-s janë nisur drejt vendngjarjes për të bërë të mundur gjetjen e trupave të tyre. Grupi hetimor ka nisur hetimet për ngjarjen e rëndë.


Njoftimi i Policisë
Sot, rreth orës 18:05, në liqenin e Prushit, janë mbytur dy të mitur të moshës 11 dhe 13 vjeç. Me marrjen e njoftimit, shërbimet e Policisë kanë shkuar mënjeherë në vendngjarje dhe kanë nisur kërkimet.

Njëkohësisht drejt vendngjarjes janë nisur edhe polumbarët e Reneas, për të bërë të mundur gjetjen e trupave të dy të miturve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.