• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian,e zemëruar me producentët e shfaqjes: Kini respekt

-Instant, PaparazziKourtney Kardashian ka shprehur pakënaqësitë e saj për producentët Hulu që editojnë reality show-n “The Kardashians”.

Motra më e madhe Kardashian u përplas me redaktorët e emisionit në një rrëfim nga episodi i së enjtes, pasi pa disa nga pamjet që u transmetuan në javët e fundit.

“Ne i kemi parë modifikimet dhe jemi shumë të mërzitur,” i tregoi Kourtney mikut të saj Steph Shepherd. Redaktorët apo kushdo tjetër thotë: “Le të marrim Kourtney-n, ajo është e zgjedhura për të bërë dramë”.

E pakënaqur me historinë që jep shfaqja, nëna e tre fëmijëve iu lut drejtuesve të shërbimit të transmetimit që të tregonin “historinë e saj përrallore të dashurisë” me Travis Barker në vend të dramës që rrethonte ish-in e saj Scott Disick.

Themeluesja e Poosh foli gjithashtu për vendimin e producentëve për të përfshirë përgjigjen e Disick pasi u refuzua nga festa pas fejesës me bateristin.

“As nuk e mbaja mend derisa pashë prerjen e episodit. Do të doja ta hiqnin atë, ta vendosnin në episodin tjetër dhe të na respektonin”.

“The Kardashians” u shfaq premierë në Hulu në prill pas një rikthimi të shumëpritur në TV pasi familja e famshme  shkëputi marrëdhëniet me E! Online, e cila transmetoi emisionin e tyre të njohur “Keeping Up With The Kardashians”. Sezoni 1 i shfaqjes së tyre të re përbëhet nga 10 episode, ndërsa i fundit do të transmetohet javën e ardhshme./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *