• |
ide | kryesore

Kourtney largohet nga familja Kardashian?

Paparazzi, SliderKourtney Kardashian duket se ka kaluar disa kohë larg familjes së saj të famshme pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë me Travis Barker.

Ndërsa Kourtney po largohet nga klani Kardashian-Jenner, duket se motrat e saj kanë forcuar lidhjen e tyre me ish-partnerin e saj Scott Disick.

Ekspertja e marrëdhënieve Louella Alderson tha se është “e kuptueshme” që motrat e Kourtney kanë vendosur të ftojnë Scott në ngjarje familjare.

Duke folur ekskluzivisht për The Mirror, ajo tha:

Kourtney është distancuar nga motrat e saj gradualisht me kalimin e viteve dhe është e qartë se ka pasur tension mes saj dhe Kim në veçanti.

Kourtney ka qenë e preokupuar me marrëdhënien e saj të re me Travis dhe është zhytur plotësisht në atë pjesë të jetës së saj. Fokusi i saj është zhvendosur nga familja Kardashian në ndërtimin  e marrëdhënies së saj me Travis, familjen e tij dhe fëmijën e tyre të ri, Rocky. “

Louella tha se Scott është ende “shumë pjesë e dinamikës së familjes” pavarësisht mungesës së Kourtney.

Ekspertja tha gjithashtu se prania e Scott në jetën e familjes së saj nuk ka gjasa të jetë arsyeja e mungesës së saj.

Ajo shtoi: “Nëse Kourtney nuk dëshiron të kalojë aq shumë kohë me motrat e saj, është e kuptueshme që ata të ftojnë Scott pasi ai është babai i fëmijëve të Kourtney dhe Kris, Khloe dhe Kim të gjithë mendojnë për të si familje”.

Louella sugjeroi që Kourtney dhe Scott në fakt kanë arritur të zhvillojnë një marrëdhënie pozitive bashkëprindërore gjatë viteve. Ish-çifti ka tre fëmijë – Mason, 13, Penelope, 12 dhe Reign, nëntë./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *