• |
ide | kryesore

Kourtney dhe Travis publikojnë foton e parë të djalit të tyre

Paparazzi, SliderMë shumë se një muaj pasi Kourtney Kardashian dhe Travis Barker mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, çifti ndau pamjen e parë të djalit të tyre, Rocky Thirteen.

Dyshja postuan disa imazhe në Instagram më 22 dhjetor, me disa foto  duke përqafuar të voglin e tyre në krahë.  Një fotografi tregonte gjithashtu themeluesin e Poosh duke e ushqyer me gji djalin e saj, ndërsa një foto tjetër ishte e bateristit Blink-182 duke e puthur djalin.

Rocky lindi në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai të Los Anxhelosit më 1 nëntor kur ora shënoi mesnatën, sipas certifikatës së tij të lindjes të marrë nga E! News.

Në qershor, themeluesja e Lemme njoftoi se ishte shtatzënë gjatë një koncerti të Blink-182 në Los Anxhelos, duke mbajtur një tabelë ku shkruhej, “Travis unë jam shtatzënë” ndërsa qëndronte në turmë. Njoftimi unik shërbeu si një rikrijim i videoklipit muzikor të grupit të tij të vitit 1999 për “All The Small Things”.

Gjatë gjithë shtatzënisë, Kourtney ndau njohuri mbi udhëtimin e tyre familjar, duke përfshirë pamje nga festa e zbulimit të gjinisë. Megjithatë, shtatzënia e saj mori një kthesë të frikshme në shtator, kur u dërgua me urgjencë në spital për t’iu nënshtruar një operacioni në fetus, një procedurë që i shpëtoi jetën djalit të saj.

“Unë do t’u jem përgjithmonë mirënjohëse mjekëve të mi të jashtëzakonshëm që shpëtuan jetën e foshnjës sonë,” shkroi Kourtney në Instagram më 6 shtator. “Unë jam përjetësisht mirënjohëse për burrin tim që erdhi nga turneu për të qenë me mua në spital dhe për t’u kujdesur për mua .”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *