• |
ide | kryesore

Lajmi i Fundit/ Përplasi familjen tek vijat e bardha, lirohet Ajas Sulejmani

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lirohet nga qelia Ajas Sulejmani, shoferi i aksidentit që shkaktoi reagime të forta në publik, ku përplasi te vijat e bardha çiftin dhe foshnjën 3-muajshe.


Nga masa ‘arrest me burg’ për Sulejmani iu caktua masa ‘arrest shtëpie’.


Gazetarja Klodiana Lala raporton se Gjykata e Tiranës vendosi që të zbusë masën e sigurisë ndaj tij, ndërkohë që 39-vjeçari do të hetohet nën masën e arrestit shtëpiak.

6 Comments

    1. U vdekshin fëmijët gjithë kriminelëve me kollare në pushtet , opozite dhe në rrugë.
      KIMETE BUSHTRA KJO ESHTE DREJTESIA E SORROSIT O LEZBIKE E QELBUR?!

  1. Per 40 litra nafte qe ka blere ne Maqedoni me eurot e veta tjetri futet ne burg, ai qe ecen me makine pa patente, ne vizat e bardhe shtyp familjen e tjetrit dhe largohet si langaraq lihet te bredhe prape me makine, bravo drejtesia e re.

  2. Drejtsia e kimetes me sorrosit njesoj si ajo e kurseve gjashtmujore. Tallin trapin ndersa mileti merr ruget e sorrollatet neper bote si cifutet ne shkretetire

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.