• |
ide | kryesore

Plagosja me armë zjarri në Mirditë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas plagosjes së Martin Prengës në Fan të Mirditës janë arrestuar dz persona të dyshuar, 25 vjeçari me iniciale F. Gj., dhe një person tjetër.
51-vjeçari ka mbetur i plagosur mbrëmjen e djeshme pranë një pike karburanti, pas një sherri me dy persona.
Në informacionet paraprake bëhet me dije se fillimisht ata janë grindur, por më pas situata ka agravuar deri në përdorimin e armëve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.