• |
ide | kryesore

FOTOT/ Protestuesit në bulevard me flamujt amerikanë dhe ato të Partisë Demokratike

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sapo ka nisur protesta kombëtare para Kryeministrisë kundër rritjes së çmimeve, korrupsionit të qeverisë dhe nismës rajonale të Ballkanit të Hapur.


Së bashku me PD në protestë do të jenë dhe partitë aleate sëbashku me LSI.


Përballë kryeministrisë dhe në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ka nisur grumbullimi i qytetarëve dhe simpatizantëve të PD dhe opozitës, siç tregojnë fotot më poshtë:

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.