• |
ide | kryesore

VIDEO LIVE/ Shikoni pamjet e bulevardit të mbushur plot nga protestuesit e opozitës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Bulevardi Dëshmorët e Kombit është mbushur plot me protestues të opozitës që kanë dalë në rrugë sot në një tubim kombëtar kundër rritjes së çmimeve dhe korrupsionit qeveritar. Në videon më poshtë, mund ta ndiqni live protestën e opozitës, ndërsa Berisha sapo ka dalë nga selia e PD dhe i është drejtuar protestuesve. VIDEO KETU2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.