• |
ide | kryesore

FRPD çel garën për pasuesin e Belind Këlliçit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Forumi Rinor i Partisë Demokratike ka hapur garën për zgjedhjet e lidershipit të ri.


Sekretari i Përgjithshëm i FRPD, Grigels Muçollari ka firmosur vendimin për çeljen zyrtare të garës për kreun e ri të FRPD.


Afati për të dorëzuar kandidaturën është data 28 korrik 2022.

Dokumentacioni i nevojshëm kërkon edhe një CV, letër motivimi, fotokopje të diplomës së arsimit të lartë, si dhe kualifikime të tjera.

FRPD drejtohet ende nga Belind Këlliçi, i cili dha dorëheqjen në 11 nëntor të 2021. ©LAPSI.al


2 Comments

  1. Kaq shume te pelqen monizmi o qorr,sa do doje mos kishte asgje tjeter veç ridhjerjes?
    Mjere ne per copa mishi pa sy qe mban ky dhe,ju shofte fara!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.