• |
ide | kryesore

Çmenduri në Greqi/ Shqiptari rreth vajzën greke pasi ajo nuk pranoi të bënin seks

-Instant, Arkiva, Lajme

Një 22-vjeçare, e rregullt në një klub nate në Neos Marmaras, Halkidiki, është ankuar se e kanë ngacmuar seksualisht dhe se e ka rrahur, ndërsa ajo po argëtohej, në orët e para të së dielës së kaluar. Pasi e reja ka kontaktuar me komisariatin e Sithonisë, kanë nisur kërkimi për kapjen e të akuzuarit, por nuk është bërë i mundur gjetja e tij. Siç u bë e ditur, ai është një 33-vjeçar me origjinë nga Shqipëria dhe ka hasur në refuzimin e të resë për seks.  Ndaj tij është ngritur akuza për fyerje të dinjitetit seksual dhe lëndim trupor. Ndërsa dosja do t’i dërgohet Prokurorisë së Shkallës së Parë Polygyro.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.