• |
ide | kryesore

Ngacmoi seksualisht dhe rrahu 22-vjeçaren, policia greke në kërkim të shqiptarit

-Instant, Lajme, Të fundit

Një shqiptar akuzohet se ka ngacmuar seksualisht dhe rrahur një 22-vjeçare në një klub nate në, Halkidiki, Greqi.


Mediat në vendin fqinj raportojnë se e reja ka denoncuar në komisariatin e Sithonias sulmin e paprovokuar që ka pësuar nga i riu teksa po argëtohej dhe menjëherë kanë nisur kërkimet për arrestimin e autorit të dyshuar, i cili u identifikua menjëherë.


Siç u bë e ditur, bëhet fjalë për një 33-vjeçar nga Shqipëria, por që ka qenë e pamundur të lokalizohet.

Ndaj të riut shqiptar është ngritur një dosje për fyerje të dinjitetit seksual dhe plagosje trupore, e cila i është dorëzuar Prokurorisë së Shkallës së Parë Polygyros.

Hetimet për gjetjen e tij vazhdojnë, ndërkohë që sinjalizohet edhe në stacionet kufitare të vendit, për mundësinë që ai të tentojë të arratiset jashtë vendit.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.