• |
ide | kryesore

Policia e Shkodrës jep detaje/ Xhaxhai vrau nipin 10 vjeç duke pastruar çiften

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia njoftoi se rreth orës 21:55 të së martës, në fshatin Samrisht në Shkodër, nga të dhënat paraprake dyshohet se aksidentalisht duke pastruar çiften, shtetasi V.J, 68 vjec, ka vrarë me armën e gjahut nipin e tij B.J, rreth 10 vjeç.


Nga e shtëna aksidentale është plagosur në dorë dhe vetë shtetasi V.J. që ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Në vendngjarje po shkon grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, për kryerjen e veprimeve dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.