• |
ide | kryesore

Përndiqte prej disa muajsh 18-vjeçaren, policia arreston të riun në Gjirokastër

Arkiva

Një 22-vjeçar në Gjirokastër është vënë në pranga mëngjesin e sotëm, pasi prej disa muajsh përndiqte një vajzë.


Policia bën me dije se i riu me iniciale J. G., prej disa muajsh përndiqte vazhdimisht një 18-vjeçare.


Pas denoncimit të kësaj të fundit, është bërë dhe arrestimi i tij. Sakaq, materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.