• |
ide | kryesore

‘Don’t Worry Darling’ në Venecia, Olivia Wilde hedh poshtë thashethemet për filmin

Paparazzi, SliderFilmi i ri i Olivia Wilde ‘Don’t Worry Darling’ u vendos nw qwndwr tw skenws në Festivalin e Filmit në Venecia.

Gjatë një konference për shtyp për thrillerin e ardhshëm, Wilde, e cila drejton dhe shfaqet në film në një rol dytësor, u pyet për yllin e projektit, Florence Pugh. Pugh mungoi në konferencën për shtyp për shkak të angazhimeve në xhirimet që kishte në “Dune: Second Part”, por do të marrë pjesë në shfaqjen premierë të ‘Don’t Worry Darling’ në festival të hënën mbrëma.

“Firence është një forcë,” tha Wilde. “Ne jemi kaq mirënjohës që ajo mund t’ia dalë sonte pavarësisht se është në produksion në “Dune”. Unë si regjisor e di se sa shqetësuese është të humbasësh një aktor qoftë edhe për një ditë, kështu që i jam shumë mirënjohës asaj, shumë mirënjohës Denis Villeneuve (regjisori i ‘Dune: Part Two’) që na ndihmoi, dhe ne jemi Me të vërtetë e emocionuar që do të arrijmë të festojmë punën e saj sonte.”

Wilde shtoi, “Nuk mund të them sa e nderuar jam që e kam atë si kryesuesen tonë. Ajo është e mrekullueshme në film.”

Ajo u pyet për raportet që ajo dhe Pugh kanë përjetuar një konflikt.
“Sa për të gjitha thashethemet e pafundme të tabloideve dhe gjithë zhurmën atje, dua të them, interneti ushqehet vetë”, tha Wilde. “Unë nuk e ndjej nevojën për të kontribuar. Mendoj se është mjaftueshëm i ushqyer.”Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *