• |
ide | kryesore

E gjeti vetëm në shtëpi/ 11-vjeçarja përdhunøhet nga miku i të atit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
11

Një 11-vjeçare dyshohet se është abuzuar seksuālisht nga një mik i babait të saj.


Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Familja nga Saranda, që i përket komunitetit rom jetonte me qira në Tiranë.


Autori 55-vjeçar është shoku i babait të viktimës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton se ai ka shkuar për vizitë në shtëpinë e mikut të tij dhe kur e ka gjetur vetëm 11-vjeçaren, ka kryer abuzimin me dhunë ndaj saj.

Vajza më pas u ka treguar ngjarjen prindërve, të cilët kanë bërë denoncimin në polici. Shtetasi me iniciale A.T. është arrestuar këtë të mërkurë, ndërkohë që ka nisur hetimi ndaj tij.


2 Comments

  1. ARRESTOHET YMER QELBAZA KELLIRA -YMERI AKUZOHET PER PERDHUNOM TE NJE TE MITURE 11 vjeqare thotë:

    GARANT ESHTE YMER QELBAZA KELLIRA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.