• |
ide | kryesore

Digjet banesa në Elbasan, zjarri shkaktohet nga defekti teknik

-Instant, Lajme, Të fundit

Një banesë në Krastë të Elbasanit është djegur këtë të premte. Mësohet se shtëpia në pronësi të Hysen Grami është djegur pjesërisht. Dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një defekt elektrik.


Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.