• |
ide | kryesore

(VIDEO) Si u “shemb” Sali Berisha nga grushti në protestë

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Një incident i rëndë ndodhi ditën e sotme në protestën e opozitës. Kreu i saj, Sali Berisha u godit rëndë me grusht teksa po i drejtohej bulevardit Dëshmorët e Kombit.


Sali Berisha u rrëzua nga goditja. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, ishin deputetë dhe simpatizantë aty pranë që e ndihmuan të ngriheshin. Ndërsa agresori, Gerti Shehu u gjakos rëndë nga sulmi i truprojave dhe simpatizantëve të Sali Berishës. ©Lapsi.al 


 


16 Comments

 1. SHQIPTARET JANE SHPELLARE SE NUK KUPTOJNE QE NUK KA PUSHTIM VETEM ME COPA HEKURI POR EDHE PUSHTIM EKONOMIK, DENACIONALIST, KULTUROR, ANTITRADICIONAL, ETJ

 2. Te lumte dora. Ne fakt do ishte me mire nje peshtyme se ai relike aq vlen. Grushti do filloj ti jap artificialisht ajer.

  1. Hahhahahahah… relike relike po naaaaaaaaa po ju ven! Spo zini dot qetsi! Sdini cbeni tani hahahhahahahaha sa turp

 3. Ramuti do mari thaset me narkoeuro dhe do iki ne te s’emes
  Turpi do mbetet per kete dobichin e semure qe goditi nje 80 vjecar
  Skeni pare gje akoma o popolo dele voteshites te mjere.

  1. O popolo? Nga flet or gomar qe mbron Saliun? Akoma su lodhe me kete te semur psiqik qe merr me qafe kete vend prej 30 vjetesh? Kryeshpellari do plumbin ne balle, nje grusht ishte pak per te.

 4. Nuk është një e bukur të thuash o Lapsi ja sì u shemb Berisha se tek e fundit dhe një i ri të ishte do shëmbej.Grush pabesie i një njeriu i pabesë dhe me pregatitje duke qënë dhe polic i policisë kriminale.

 5. Si i thone asaj shprehjes, Bota rrotullohet.
  Sa e sa njerez jane rrahur me urdher te Berishes, tani ne pleqeri me ne fund i erdhi radha dhe atij.
  Por me vjen keq per Shqiperine, dhunimi i kryetarit te opozites, cilido qofte ai, eshte dicka mjaft negative

   1. E themi pse nuk na pranon Evropa ne shqiptaret! Shikoj nje pjese jo te vogel qe u ngazellyen pre nje akti te peshtire te nje te cmenduri ( kur familja e tij e thote me krenari qe eshte i tille) kunder liderit te opozites ,nje gjest qe nuk duhet ti ndodhe askujt.Njerezit me mend nuk perdorin grushtin kurre.A nuk mendoni o njerez se ju vete po thelloni gropen ku jeni ne vend se te perpiqeni per te dale nga haleja? Kush e ka fajin qe trecereku i popullsise kerkon te ike nga vendi, Sala Meta apo vete Rama? Jo jo! Fajin e keni vete ju qe po i beni mbreter keta politikane. Do viheni ne radhe per te vajtuar sic bete me Enverin kur ngordhi? A eshte me keq Anglia qe i ndron kryeministat ne dy tre muaj? Zgjohuni shqiptare!Ju e kini te ardhmen ne duart tuaja .

    1. Futy ne bythe keto leksionet e moralit ti me lart. Saliu duhet djegur ne mes te sheshit, jo vetem nje grusht.

 6. E kam me kete mutin e paemer te PPSH-urres! Nga te vjen gjithe kjo urrejtje mor kelysh kanalesh, o i paloqe i ores 1;54!!Po pse mor mi gjirizesh keshtu behet Shqiperia, me mllef, o te shkedhefshin qente robt eshtepise?

  1. “Ka edhe dosje të tjera që janë shpuzë, organizata kriminale që krijoi Berisha në vitin 1997 kur than ë mitingun e Tropojës që Shkëlqim Haklajn e dua gjallë ose vdekur në Tropojë. Pas vrasjes së tij, banda u fut në Tropojë me egërsi të jashtëzakonshme me ndihmën e shtetit dhe strukturave të policisë të asaj kohe. Rol ka luajtur drejtoria e policisë Kukës dhe arritën të vdisnin 100 e ca djem të Tropojës. Dumani ka dijeni për këtë çështje, ka pasur dosje”Nje i ri Grusht kunder berishizmit shpellkarist te sjelle nga komunisti ramiz alia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.