• |
ide | kryesore

Bad Bunny flet pas incidentit me fansen: Mori atë që meritonte

Paparazzi, Slider


Bad Bunny po refuzon të kërkojë falje që hodhi telefonin e një fanseje femër në ujë.

Videoja e postuar në Twitter të hënën tregon një grua që po i afrohej reperit dhe përpiqet të bëjë një foto me të. I acaruar qartë nga prania e saj, muzikanti ia rrëmben telefonin nga dora dhe e hedh në ujë.

Klipi ka arritur më shumë se një milion shikime, por Bad Bunny e dyfishoi veprimin e tij në një postim në Twitter. “Personi që vjen tek unë për të përshëndetur, për të më thënë diçka, ose thjesht për të më takuar, gjithmonë do të ketë vëmendjen dhe respektin tim”, shkroi ai. “Ata që vijnë për të më vënë një telefon në fytyrë është, mungesë respekti dhe do ta trajtoj në të njëjtën mënyrë.”

Fansat mbetën të ndarë, me disa që thonë se këngëtari shkoi shumë larg me sjelljen e hedhjes së telefonit. “E kuptoj se ai ka nevojë për hapësirën e tij personale, por ai nuk mund të jetojë një jetë normale kur është një personazh i famshëm”, shkroi një fans. “Njerëzit do të jenë të gjithë kundër tij.” “Uau! Ai ose përfaqësuesit e tij më mirë t’i blejnë asaj një telefon tjetër, “tha një tjetër. “Pavarësisht se çfarë i tha ajo, ai nuk ka të drejtë t’ia hedhë telefonin.”

“Përfundim; ai nuk mund të dëmtojë vetëm pronën e njerëzve. Ai thjesht mund të ishte larguar prej saj. Ose të telefononte sigurimin. Ai ka filluar të humbasë lidhjen me realitetin,” tha një person i tretë./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *