• |
ide | kryesore

Jenna Ortega flet për kërcimin viral të ‘Wednesday’

Paparazzi, SliderJenna Ortega dëshiron të kishte bërë  më shumë me kërcimin e saj në ‘Wednesday’.

Aktorja  e cila luan Wednesday Addams  ka reflektuar mbi kërcimin e saj pasi u bë virale në TikTok. Në një intervistë për ET, ajo pranoi se do donte të kishte bërë dicka ndryshe. “Edhe  nuk mund ta besoj. Disa lëvizje mund të ishinbërë më mirë. Kjo ishte një nga skenat për të cilat qëndrova zgjuar. Kam menduar pafund për gjërat që duhej të kisha bërë dhe mund të kisha bërë. Fakti që dikush po tregon vlerësim dhe po e kërcen atë,  është e pabesueshme për mua”, u shpreh Jenna.

Ndërkohë pak ditë më parë  bashkëpunëtorët e shfaqjes konfirmuan vazhdimin e sezonit të dytë.  “Mezi presim të zhytemi ë një sezon tjetër dhe të eksplorojmë botën e tmerrshme dhe drithëruese të Nevermore.“Thjesht duhet të sigurohemi që e mërkura nuk e ka zbrazur më parë pishinën”, deklaruan ata.

Ortega shtoi: “Wednesday”  nuk është këtu për të kënaqur askënd. Të cilën, si dikush që dikur i pëlqente shumë njerëzit, unë vërtet e respektoj.”/Lapsi.al

Lexo Edhe:https://lapsi.al/2023/01/10/jenna-ortega-prezantuese-ne-golden-globes-2023/Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *