• |
ide | kryesore

Dëbora, disa makina të bllokuara në Malin e Tomorrit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shërbimet e Komisariatit Skrapar dhe shërbimet zjarrfikëses po u vijnë në ndihmë disa automjeteve të cilat si pasojë e reshjeve të dendura të dëborës kanë ngelur në Malin e Tomorit. Pas njoftimit se disa automjete si pasojë e reshjeve të dëborës kanë ngelur në Malin e Tomorrit, Policia dhe shërbimet zjarrfikëses janë nisur drejt zonës malore për t’iu ardhur në ndihmë. Gjithashtu aksi rrugor Plirzë-Mali i Tomorrit është bërë i pakalueshëm për mjetet dhe subjekti kontraktor po punon për pastrimin dhe hapjen e rrugës për qarkullimin e automjeteve.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.