• |
ide | kryesore

Sam Smith ndalohet nga aplikacionet e takimeve

Paparazzi, SliderSam Smith zbuloi se është ndaluar nga takimet në internet pasi aplikacionet nuk besonin se llogaria e tij ishte reale.

“Unë kurrë nuk  kam bërë Grindr,” tha Smith për “ET Canada”. “Kam bërë Tinder një herë; Por u ndalova nga Tinder dhe Hinge sepse ata menduan se nuk isha unë. Megjithatë, Smith shtoi se “ka qenë gjithmonë në gjendje të zhvilloj takime” pavarësisht karrierës së tij të zënë muzikore.

Ai së fundmi po përflitet për një romancë dashurie me stilistin Christian Cowan. Sam u fotografua duke ecur krah për krah me Cowan javën e kaluar dhe madje i dha një puthje në kokë.Ndërsa nuk dihet se kur dyshja nisi lidhjen e tyre të mundshme, ata u panë për herë të parë së bashku me Presidentin Biden dhe Zëvendës Presidentin Kamala Harris në Shtëpinë e Bardhë në dhjetor 2022 për nënshkrimin e Aktit të Respektit për Martesën.

Smith kohët e fundit i tha British GQ, “Kam pasur vetëm tre të dashur. Të gjithë ata, njëlloj, ishin thjesht mësues të jashtëzakonshëm.” Krijuesi i hiteve shtoi se nuk ka nevojë për “një person tjetër për ta udhëhequr “, duke shpjeguar, “Unë i drejtoj ata vetë tek unë. Sepse e di kush jam. Dhe është e bukur. Çdo marrëdhënie  është e ndryshme. Çdo dy njerëz janë të ndryshëm. Dhe unë mendoj se është thjesht të mësoni gjuhën tuaj së bashku.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *