• |
ide | kryesore

Aksident në Shkodër, kamioni që transportonte eskavatorin përplaset me mbikalimin

-Instant, Lajme, Të fundit
Shkodër, Aksident,

Nje aksident është regjistruar mesditën e sotme në Bahaçallëk të Shkodrës. Një kamion me një eskavator të ngarkuar në të është përplasur me mbikalimin. Si pasojë e përplasjes nuk ka persona të lenduar por është dëmtuar mbikalimi dhe ka bllokuar rrugën për pak momente.


Në këto momente po kryer devijimi i trafikut në hyrje të Shkodrës.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.