• |
ide | kryesore

Celibashi tha se PD rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, reagon Berisha

-Instant, Lajme, Të fundit
berisha

Në konferencën e përjavshme për mediat, kreu i PD, Sali Berisha është pyetur nga gazetarët për deklaratën e kryekomisionerit Celibashi se PD rrezikon mosregjistrim në zgjedhjet vendore të 14 Majit. Berisha tha se për PD ka një vendim Gjykate që ka njohur Kongresin e 11 Dhjetorit. Ai vijoi akuzat ndaj kryeministrit duke u shprehur se është ai që mban peng vendimin e Gjykatës.


“PD ka vendim të gjykatës për Kongresin e 11 Dhjetorit. Në çdo vend të botës ky vendim do ishte regjistruar në Gjykatë. E mban peng Rama. Ne kemi vendimin e gjkatrës kjo është e vërteta absolute. Tani nëse do e zgjidhin ata është çështje e tyre, ne kemi vendimin e gjykatës, të gjitha të tjerat janë marrje peng. Unë para jush kam denoncuaer autorët e pengmarres”-tha Berisha.3 Comments

    1. Vdekshin idiotët, patronazhistët, parazitët, dembelat dhe neokomunistët. thotë:

      Berisha do të ti qijë kurvat që ke në shtëpi o idiot, edhe atë mut roge që ua jep rillindja nga taksat tona do tjua ngecim në fyt, keni vetëm një rrugë o tia futni vetes ose të theni qafën në trafikun e drogës, ku jeni të specializuar, ku edhe aty do të lini kokën, se jeni mësuar me mashtrime, por në trafik mashtrimi paguhet me kokë o idiooooot!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.