• |
ide | kryesore

Elbasan/ Përfshihet nga flakët apartamenti, shpëton familja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
zjarr, shtepi, flake, Elbasan

Një apartament është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Vullnetari” të qytetit.


Për fat të mirë kanë shpëtuar mrekullisht anëtarët e familjares.


Mësohet se fillimisht flakët kanë përfshirë kuzhinën dhe më pas janë shpërndarë në ambientet e tjera të shtëpisë.

Menjëherë janë njoftuar forcat zjarrfikëse, të cilat pasi kanë ndërhyrë kanë vënë nën kontroll flakët.

Po punon për zbardhjen e rrethanave të rënies së zjarrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.