• |
ide | kryesore

Një ditë pasi Rama e talli publikisht, Bajram Begaj “hidhet” në krahët e Yuri Kim

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim është takuar këtë të shtunë me Presidentin Bajram Begaj. Ajo ka ndarë në Twitter një foto, në të cilën shfaqen të dy te Liqeni i Tiranës.


“Gjithmonë është një nder të kaloj kohë me Presidentin Bajram Begaj, por sidomos për të ecur dhe biseduar së bashku në këtë ditë të bukur pranvere në Tiranë”, ka shkruar ambasadorja Kim krahas fotos.


Kujtojmë që ditën e djeshme, Begaj priti në Presidencë kryeministrin Edi Rama, ku ky i fundit i propozoi kreu të shtetit emrin e ri për drejtimin e Shërbimit Informativ të Shtetit, Vlora Hysenin. Me foton e parë që Rama publikoi nga takimi, u kujdes posacërisht të tallej me kreun e shtetit. Më pas zgjodhi ta zëvendësonte foton me një tjetër më të përshtatshme.

Lexo edhe:  Rast pas rasti/ Si kujdeset Rama për të tallur publikisht Presidentin (FOTO)


21 Comments

 1. Tall menderen Kimetja se e paguajme ne me taxat tona! Gjezdis edhe pak kohe se do shkosh te takosh Mcgonigal pas dy muajsh!

 2. Syglasa koreane, shterpa plakë, e cila do të mbetet si ambasadorja më shurugate në histori, së fundi , i hodhi kthetrat edhe president lolos , hajdutit të pronave të ushtrisë , kurvar tjetër ky (s’kanë të sosur e të ngopur) i bandës së ulkonjave të krimrilindjes , bandë e cila , me kartelën e psikopatdrogës në krye, e kanë marrë peng Shqipërin dhe prej 10 vjetësh po e vjedhin , xhvasin e shkatërrojnë për t’a shpënë drejt coptim-rrafshimit , n.q. se nuk bëhemi bashkë për ti rrafshuar ne ata , më 14 maj .

  1. Poshte kapitalizmi dhe revizionizmi anglo-amerikan. Rrofte shpellari Nardi likja dhe qim peka.

 3. Berisha jo vetëm nuk përfaqëson ligjërisht asnjë forcë politike, por as nuk mund të flasë në emër të askujt, formalisht as në emër të koalicionit ku merr pjesë de fakto, si një qytetar i cfarëdoshëm pasi dështoi përpjekja mashtruese që të regjistrohej në KQZ si përfaqësues i PD-së. Një aderim që nuk ka asnjë vlerë ligjore, pasi koalicionet bëhen mes forcave politike të regjistruara, jo mes privatësh.Cecenet e salihut komuniste kunder amerikes,njelloj si enveristet

  1. O i paemër , që të humbte edhe raca e krim-lindasve , ke Saliu ju ka mbet sahati dhe nuk shihni që para syve keni preside-rrin Bajgën me flokët e zinj dhe syglasën aziatike , që gjeti sylesha si ty të rilind-krimasve për të xhvatur këtë popull për të bërë qejf si xitelat në pleqëri

 4. O kokqoshet e sales, mos e kruani me Kimin dhe Amerikën se po ju mban me buke, se te ishte per ne, ne Durres do e kishim serbin, akoma 97” do ishte. Nje popull I cili eshte genjyer nga nje grua rome me emrin Sude dhe I vete pas nje nongrate meriton te tallesh karin ne pafundsi.

  1. O Nadir po 97 Amerika majtiste Klintoniste e bëri or ti vetëm për të hequr Salën.Ishte CIA dhe drejtori i saj në atë kohë George Tenet ose Gjergj Tene me origjinë himariote.Kush i nxori banditët nga burgjet e Greqisë.Rebelim komunist me ndihmën amerikane.Dhe s’është e vërtetë që Amerika na mbrojti nga serbët.Ishte Europa ajo që vendosi rregull me paqeruajtësit e saj.Serbia s’dinte ku ishte.Ishin në luftë civile.Sa për jugun i dha Turqia ultimatum Greqisë dhe Amerikës bashkë.

  2. Ik mer loqe se smer vesh, nje popull qe tall karin sbf 20e ca vjec dhe qe i bien bankat si kuti shkrepsesh nuk eshte me i mire se ne.

 5. Të kesh për nder të takosh Baromin,!?!?
  Ky është një matrapaz, një servil, pa dinjitet, pa karakter, tallet dhe përbuzet nga padroni i tij (KM) dhe shantazhon ambasadorin.
  Me vartësit ky gjithmonë ka qenë ordiner dhe me eprorët ka që servil.
  Kështu erdhi nga pazarxhi në spital ushtarak, në krye të forcave të armatosura dhe sot fatkeqësisht në krye të vendit.

   1. Di gje kush ishte pronaria e sudes.
    Mami i Xhackes o Ptronazhist.Hahahahah.
    Nje Gomar nga Vlora i mbajti parat e sudes nje muaj ne shtepi ne skele diku 30 thas me para dhe pas nje muai ja dergoj sudes ne fier rezikoj jeten e familiarve dhe ne fund i thane hidhi atje ne nje kotec o pika qe sju bjer akoma flisni o ndytsira.

 6. Paskan dale nga liqeni Kimetja me Beromin?
  Cfare behet mo, po Beromi eshte burre i martuar, se Kimetja eshte beqare eshte ne rregull.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.