• |
ide | kryesore

PD vijon sot diskutimet për zgjedhjen e kandidatëve për kryebashkiakë

-Instant, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike do të vijojë këtë të hënë diskutimet për zgjedhjen e kandidatëve që do garojnë për kryebashkiakë në zgjedhjet lokale të 14 majit.


Mësohet se sot, diskutimi do të bëhet për dy bashki, atë të Kurbinit dhe Vaut të Dejës. Bashkite e mëdha si Elbasani, Durrësi dhe Shkodra nuk do të kenë kandidatë.


Pritet që pas diskutimeve të ketë një konferencë të kryetarit të komanduar, Enkelejd Alibeajt dhe kandidatit të PD-së për Bashkinë e Tiranës, Roland Bejko.

Në orën 14:00 do të mblidhet Kolegji Zgjedhor për padinë e ish kryeministrit Sali Berisha, që kërkon çregjistrimin e Alibeajt dhe regjistrimin e tij me logon e PD-së në zgjedhjet lokale.


1 Comment

 1. Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe
  Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe Fuck europe fuck europe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *