• |
ide | kryesore

Zbulohen detaje rreth ndarjes së Taylor Swift me aktorin

Paparazzi, SliderTaylor Swift mund të ketë lënë të kuptohet se ajo dhe Joe Alwyn i dhanë fund lidhjes një javë përpara se të publikohej lajmi për ndarjen.

Fansat besojnë se Swift la të kuptohet për statusin e saj të marrëdhënies kur ajo zëvendësoi këngën e saj të dashurisë për Alwyn “Invisible String” me “The 1” gjatë shfaqjes së saj Eras Tour më 31 mars në Arlington, Teksas. “Kjo nuk ishte veza e Pashkëve që unë shpresoja për këtë fundjavë,” shkroi një tjetër mbi një video të saj. Postimi u shoqërua me një mbishkrim ku shkruhej, “ndryshimi i vargut  mund të ketë qenë më i qëllimshëm sesa menduam, por gjithashtu refuzoj të besoj se është e vërtetë”.

Një burim i afërt me Swift dhe Alwyn konfirmoi për Page Six se dyshja kanë dhënë dorëheqjen. “Nuk ishte dramatike,” tha burimi, duke vënë në dukje se ndarja ndodhi disa javë më parë dhe nuk kishte mëri mes çiftit. “Marrëdhënia thjesht nuk funksiononte më.”

Dyshja u takua në Met Gala 2016, megjithatë lidhja e tyre nuk u bë publike deri në vitin 2017. Pavarësisht spekulimeve të tërbuara nga Swifties se cila nga këngët e saj kishte të bënte me aktorin e “Catherine Called Birdy”,Taylor dhe Joe mbetën të heshtur. “Unë jam i vetëdijshëm që njerëzit duan të dinë për atë anë të gjërave,” tha Joe për Vogue në 2018. “Unë mendoj se ne kemi qenë me sukses shumë privatë.”/Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *